RN65E2493BB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
249 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN65E2493BB14
DigiKeys produktnummer
RN65E2493BB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN65E2493BB14
Beskrivning
RES 249K OHM 1/2W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN65E2493BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)