RN65D1213FRE6 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RN65D1213FRE6 |
Beskrivning | RES 121K OHM 1/2W 1% AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 121 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RN65D1213FRE6 Modeller |
Kategori | Egenskaper Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -65°C-175°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Inkapsling/låda |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm) |