RN65D1213FR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
121 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN65D1213FR36
DigiKeys produktnummer
RN65D1213FR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN65D1213FR36
Beskrivning
RES 121K OHM 1/2W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN65D1213FR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)