RN65C4753FR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
475 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN65C4753FR36
DigiKeys produktnummer
RN65C4753FR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN65C4753FR36
Beskrivning
RES 475K OHM 1/2W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN65C4753FR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)