RN65C4751BRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.75 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN65C4751BRE6
DigiKeys produktnummer
RN65C4751BRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN65C4751BRE6
Beskrivning
RES 4.75K OHM 1/2W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN65C4751BRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)