RN60E5621BB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
5.62 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN60E5621BB14
DigiKeys produktnummer
RN60E5621BB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN60E5621BB14
Beskrivning
RES 5.62K OHM 1/4W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN60E5621BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,344" (3,68 x 8,74mm)