RN60E1743BB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
174 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN60E1743BB14
DigiKeys produktnummer
RN60E1743BB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN60E1743BB14
Beskrivning
RES 174K OHM 1/4W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN60E1743BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,344" (3,68 x 8,74mm)