RN60E1001BR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 246
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN60E1001BR36
DigiKeys produktnummer
RN60E1001BR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN60E1001BR36
Beskrivning
RES 1K OHM 1/4W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN60E1001BR36 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,344" (3,68 x 8,74mm)