RN60C4751FR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
I lager: 621
Parametrisk ekvivalent
I lager: 996
4.75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN60C4751FR36
DigiKeys produktnummer
RN60C4751FR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN60C4751FR36
Beskrivning
RES 4.75K OHM 1/4W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN60C4751FR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,344" (3,68 x 8,74mm)