RN55E7502BR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
75 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55E7502BR36
DigiKeys produktnummer
RN55E7502BR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55E7502BR36
Beskrivning
RES 75K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55E7502BR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)