RN55E3321DRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 41
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
3.32 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55E3321DRSL
DigiKeys produktnummer
RN55E3321DRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55E3321DRSL
Beskrivning
RES 3.32K OHM 1/8W .5% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55E3321DRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)