RN55E1623CB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
162 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55E1623CB14
DigiKeys produktnummer
RN55E1623CB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55E1623CB14
Beskrivning
RES 162K OHM 1/8W .25% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55E1623CB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)