RN55D24R9FR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
I lager: 51
Parametrisk ekvivalent
I lager: 54
24.9 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55D24R9FR36
DigiKeys produktnummer
RN55D24R9FR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55D24R9FR36
Beskrivning
RES 24.9 OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55D24R9FR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)