RN55C8562BRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
85.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55C8562BRE6
DigiKeys produktnummer
RN55C8562BRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55C8562BRE6
Beskrivning
RES 85.6K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55C8562BRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)