RN55C3651BB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3.65 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55C3651BB14
DigiKeys produktnummer
RN55C3651BB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55C3651BB14
Beskrivning
RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55C3651BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)