RN55C1002CRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 132
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
10 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55C1002CRSL
DigiKeys produktnummer
RN55C1002CRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55C1002CRSL
Beskrivning
RES 10K OHM 1/8W .25% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55C1002CRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)