RLR32C5102GMRE81 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
51 kOhms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C5102GMRE81
DigiKeys produktnummer
541-RLR32C5102GMRE81TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C5102GMRE81
Beskrivning
RES 51K OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
M (1 %)