RLR32C4752FRRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Parametrisk ekvivalent
47.5 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C4752FRRSL
DigiKeys produktnummer
RLR32C4752FRRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C4752FRRSL
Beskrivning
RES 47.5K OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR32C4752FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)