RLR32C27R0GMRE71 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
27 Ohms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C27R0GMRE71
DigiKeys produktnummer
541-RLR32C27R0GMRE71TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C27R0GMRE71
Beskrivning
RES 27 OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
M (1 %)