RLR32C2701GRB141 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
2.7 kOhms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C2701GRB141
DigiKeys produktnummer
541-RLR32C2701GRB141-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C2701GRB141
Beskrivning
RES 2.7K OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)