RLR32C20R0GMRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
20 Ohms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C20R0GMRE6
DigiKeys produktnummer
RLR32C20R0GMRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C20R0GMRE6
Beskrivning
RES 20 OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR32C20R0GMRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
M (1 %)