RLR32C1873FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
187 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C1873FRB14
DigiKeys produktnummer
RLR32C1873FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C1873FRB14
Beskrivning
RES 187K OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR32C1873FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)