RLR32C15R0GMB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
15 Ohms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C15R0GMB14
DigiKeys produktnummer
RLR32C15R0GMB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C15R0GMB14
Beskrivning
RES 15 OHM 2% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR32C15R0GMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
M (1 %)