RLR32C1204GMRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.2 MOhms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C1204GMRE6
DigiKeys produktnummer
RLR32C1204GMRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C1204GMRE6
Beskrivning
RES 1.2M OHM 2% 1W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR32C1204GMRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
M (1 %)