RLR32C1131FRRE5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1.13 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C1131FRRE5
DigiKeys produktnummer
541-RLR32C1131FRRE5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C1131FRRE5
Beskrivning
RES 1.13K OHM 1% 1W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)