RLR32C1000GMRE51 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
100 Ohms ±2% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR32C1000GMRE51
DigiKeys produktnummer
541-RLR32C1000GMRE51TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR32C1000GMRE51
Beskrivning
RES 100 OHM 2% 1W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,190" x L 0,562" (4,83 x 14,27mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
M (1 %)