RLR20C3300GSRE611 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 73
I lager: 0
330 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR20C3300GSRE611
DigiKeys produktnummer
541-RLR20C3300GSRE611TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR20C3300GSRE611
Beskrivning
RES 330 OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)