RLR20C19R6FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
19.6 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR20C19R6FRB14
DigiKeys produktnummer
RLR20C19R6FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR20C19R6FRB14
Beskrivning
RES 19.6 OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR20C19R6FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,138" x L 0,375" (3,51 x 9,53mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)