RLR07C7503FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
750 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C7503FRB14
DigiKeys produktnummer
RLR07C7503FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C7503FRB14
Beskrivning
RES 750K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR07C7503FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)