RLR07C51R0GSB1423 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 153
51 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C51R0GSB1423
DigiKeys produktnummer
541-RLR07C51R0GSB1423-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C51R0GSB1423
Beskrivning
RES 51 OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)