RLR07C4751FSRE723 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 530
I lager: 0
4.75 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C4751FSRE723
DigiKeys produktnummer
541-RLR07C4751FSRE723TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C4751FSRE723
Beskrivning
RES 4.75K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)