RLR07C4124FRRE623 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.12 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C4124FRRE623
DigiKeys produktnummer
541-RLR07C4124FRRE623TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C4124FRRE623
Beskrivning
RES 4.12M OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)