RLR07C2204GMBSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 99
Datablad
I lager: 248
Parametrisk ekvivalent
2.2 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C2204GMBSL
DigiKeys produktnummer
RLR07C2204GMBSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C2204GMBSL
Beskrivning
RES 2.2M OHM 2% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR07C2204GMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
M (1 %)