RLR07C2203GRB14 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
I lager: 144
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
220 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C2203GRB14
DigiKeys produktnummer
541-RLR07C2203GRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C2203GRB14
Beskrivning
RES 220K OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR07C2203GRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)