RLR07C1964FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
1.96 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR07C1964FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RLR07C1964FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR07C1964FRB14
Beskrivning
RES 1.96M OHM 1% 1/4W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,250" (2,29 x 6,35mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
R (0,01 %)