RLR05C6801GSBSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Parametrisk ekvivalent
I lager: 66
6.8 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR05C6801GSBSL
DigiKeys produktnummer
RLR05C6801GSBSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR05C6801GSBSL
Beskrivning
RES 6.8K OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RLR05C6801GSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)