RLR05C2323FRRE819 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
232 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RLR05C2323FRRE819
DigiKeys produktnummer
541-RLR05C2323FRRE819TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR05C2323FRRE819
Beskrivning
RES 232K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)