RLR05C22R0GSB14
DigiKeys produktnummer
541-RLR05C22R0GSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RLR05C22R0GSB14
Beskrivning
RES 22 OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
22 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RLR05C22R0GSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)