RL07S432GB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
4.3 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RL07S432GB14
DigiKeys produktnummer
RL07S432GB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RL07S432GB14
Beskrivning
RES 4.3K OHM 1/4W 2% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RL07S432GB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)