RCV201010M0FKEFAT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RCV201010M0FKEFAT |
Beskrivning | RES 10M OHM 1% 3/4W 2010 |
Tillverkarens standardleveranstid | 15 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) AEC-Q200 för fordon, högspänning, fuktbeständig Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RCV201010M0FKEFAT Modeller |
Kategori | Egenskaper AEC-Q200 för fordon, högspänning, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2010 (metrisk 5025) |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |