RCS08054K30JNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 14 778
Similar
4.3 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
RCS08054K30JNEA
DigiKeys produktnummer
RCS08054K30JNEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCS08054K30JNEA
Beskrivning
RES SMD 4.3K OHM 5% 1/2W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RCS08054K30JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)