RCL102022R0JNEF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
22 Ohms ±5% 1W Chipresistor Bred 2010 (metrisk 5025), 1020 Automotive AEC-Q200 Tjock film
RCL102022R0JNEF
DigiKeys produktnummer
541-RCL102022R0JNEFTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-RCL102022R0JNEFCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCL102022R0JNEF
Beskrivning
RCL1020 200 22R 5% E02 E3
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RCL102022R0JNEF Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Inkapsling/låda
Bred 2010 (metrisk 5025), 1020
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,197" (2,50 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)