RCG1206220KJNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
I lager: 60
Uppgradering
Uppgradering
Panasonic Industry
YAGEO
220 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
RCG1206
RCG1206220KJNEA
DigiKeys produktnummer
541-1884-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCG1206220KJNEA
Beskrivning
RES 220K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RCG1206220KJNEA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)