RCA120610K0JNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 163 560
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 25 710
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Panasonic Industry
Uppgradering
Bourns Inc.
Bourns Inc.
10 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
RCA120610K0JNEA
DigiKeys produktnummer
541-2255-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCA120610K0JNEA
Beskrivning
RES SMD 10K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RCA120610K0JNEA Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)