PTF65124K40AYEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
124.4 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
PTF65124K40AYEK
DigiKeys produktnummer
PTF65124K40AYEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTF65124K40AYEK
Beskrivning
RES 124.4K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,375" (3,68 x 9,53mm)