PTF65100K00AZEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
100 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
PTF65100K00AZEK
DigiKeys produktnummer
PTF65100K00AZEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTF65100K00AZEK
Beskrivning
RES 100K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTF65100K00AZEK Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,145" x L 0,375" (3,68 x 9,53mm)