IWTX55R0DZEB8R9KF1
DigiKeys produktnummer
541-10727-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IWTX55R0DZEB8R9KF1
Beskrivning
WIRELESS CHARGING TRANSMIT COIL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 spole, 1 lager 8,9µH Trådlösa laddningsspolar Sändare Max. 55mOhm
Tolerans
±10%
Tillverkare
Vishay Dale
Likströmsresistans (DCR)
Max. 55mOhm
Förpackning
Tråg
Q @ Frekv
98,5 vid 100kHz
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
6A
Funktion
Sändare
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Typ
1 spole, 1 lager
Storlek/dimension
2,17" diam. x 0,16" H (55,0mm x 4,0mm)
Induktans
8,9µH