ILHB1806ER600V
DigiKeys produktnummer
541-ILHB1806ER600VTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-ILHB1806ER600VCT-ND - Remsbit (CT)
541-ILHB1806ER600VDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB1806ER600V
Beskrivning
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 1806 (metrisk 4516) 6A 20mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILHB1806ER600V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
6A
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1806 (metrisk 4516)
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Impedans @ frekvens
60 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,063" (4,50 x 1,60mm)