ILHB1206ER601V
DigiKeys produktnummer
541-2306-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2306-1-ND - Remsbit (CT)
541-2306-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB1206ER601V
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 2,5A 100mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILHB1206ER601V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
2,5A
DC-resistans (DCR) (max)
100mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)