ILHB1206ER500V
DigiKeys produktnummer
541-2606-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2606-1-ND - Remsbit (CT)
541-2606-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB1206ER500V
Beskrivning
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 6A 20mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILHB1206ER500V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
6A
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
50 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)